Açılış Kapanış 09:00-18:30
Email info@kreatifmerkezi.com WhatzApp +90 554 792 31 22
Açılış Kapanış 09:00-18:30
Email info@kreatifmerkezi.com WhatzApp +90 554 792 31 22

Google Reklam

Google Reklam Reklamları makalemize başlamadan önce, Google hakkında bilgilenmeniz AdWords reklamcılığını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Google Nedir?

Google dünyanın en büyük arama motorlarından arasında bir şirkettir, “googol” sözcüğünün üzerinde oynanmasıyla ortaya çıkmıştır. “Googol” sözcüğü 1 ve onun ardından 100 sıfırın gelmesiyle oluşan rakamı belirten matematiksel bir terimdir. Bu terimi kullanması, şirketin dünyadaki tüm bilgiyi organize etme misyonunu yansıtır. Hikayesi Larry Page ve Sergey Brin‘in Stanford’da doktora yapmalarıyla başlar ve ilk olarak, 4 Eylül 1998 tarihinde 25 milyon dolar yasal sermaye ile özel bir şirket olarak kuruldu ve 19 Ağustos 2004 tarihinde halka arz edildi. Halka arzın gerçekleştiği dönemde, Larry Page, Sergey Brin ve Eric Schmidt, takip eden yirmi yıl boyunca, yani 2024 yılına kadar birlikte çalışmak üzere anlaştılar.

Google nedir adlı makalemizin devamını okumak için tıklayın.

Google Reklam

AdWords, Google‘ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almaktadır. Google‘ın şirketinin gelirlerinin yaklaşık %90’nını reklam hizmeti oluşturmaktadır. İnternet’te yeni müşterilere ulaşmak ürün veya hizmetinizi pazarlamak istiyorsanız, Google AdWords ile reklam yayınlamak tam size göre bir çözüm olabilir. AdWords ile reklam yayınladığınızda işinizin büyümesine yatırım yaparsınız.

ADWORDS REKLAM İLE İŞİNİZİ BÜYÜTÜN

ADWORDS ANALİZİNİZİ ŞİMDİ ÜCRETSİZ OLARAK YAPTIRIN, 100 TL HOŞ GELDİN HEDİYE REKLAMINIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRELİM. HEMEN REKLAM VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

AdWords Reklamcılığının işletmenize avantajları nelerdir

Google AdWords Reklamcılığı ile işinizi büyütmeniz kolaydır. Filtreleme özelliği sayesinde potansiyel müşterilerinize tam ürün veya hizmetinizi ararlarken farklı stratejilerde hedefleme yöntemleri kullanabilirsiniz Adwrods kampanyalarınızı farklı işletme hedeflerinize göre özelleştirmek için farklı reklam biçimlerinden ve özelliklerden yararlanın.

Örneğin, daha fazla telefon araması almak için reklamlarınıza tıklanabilir bir “Ara” düğmesi ekleyebilir veya markanızı sergilemek için video reklamları kullanabilirsiniz. AdWords Reklamcılığının işletmenize avantajları nelerdir adlı makalemizin devamını okumak için tıklayın.

 

Bir sonraki yazımız olan Google Adwords Reklamcılığı ile Organik Arama Sonuçlarının Arasındaki Farkı Öğrenin başlıklı makalemizde çok kapsamlı bilgiler verilmektedir.
Kreatif Merkezi Yazarımızın Google Adwords hakkındaki makalemizi beğendiyseniz lütfen paylaşımda bulunun.