Açılış Kapanış 09:00-18:30
Email info@kreatifmerkezi.com WhatzApp +90 554 792 31 22
Açılış Kapanış 09:00-18:30
Email info@kreatifmerkezi.com WhatzApp +90 554 792 31 22

Google Reklam Verme

 

google reklam hizmetleri

Gogle Reklam Verme ; Kreatif Merkezi olarak Google Reklam Verme ile ilgili bilgiler vereceğiz. Ama demedi demeyin reklam vermeyi kendiniz yapmak yerine bizim gibi profesyonel bir Google reklam ajansı ile Çalışmanızda yarar var, Neyse konumuza geri dönelim.

Öncelikle bir gmail hesabı edinmeniz gerekiyor ve adwords reklam sayfasına gidiyoruz. oturum aç linkine tıklıyoruz ve mail adresimiz ile şifremizi giriyoruz.
Ardından altta bulunan adwords heseabınıza giriş linkini tıklayınız, bu ekranda ilk kampanyanızı oluşturun linkine tıklayın ardından çıkan sayfada önce kampanya adınızı belirleyin ardından coğrafi hedefleme yapın, Adwords Reklam uzantıları kısmının detayını göreceksiniz orayı da dolduruyorsunuz ve sonra bütçe kısmını dolduruyorsunuz.
Tamamen siteniz le ve sattığınız ürünle ilgili reklamlar olması reklam kalite puanınızı arttıracaktır. Ona göre alakalı anahtar kelimeler girmeye özen göstermenizde yarar var.

Bu Konu Biraz Ayrıntı İsteyen bir Konu Aslında Eğer Bu konu İle Alakalı Olarak Ücretsiz Destek Almak İsterseniz Tıklayarak Destek Formumuzu Doldurum Alabilirsiniz.

Kaydet ve Faturalandırma sayfasına geç şıkkını işaretledikten sonra Türkiye’ yi seçip devam diyoruz. Fatura profilinizi ayarlayıp telefon bilgilerinizi giriyorsunuz. sonraki sayfada adres bilgilerinizi ve telefon numaranızı kaydettikten sonra kredi kartı ödeme sayfası karşınıza çıkıyor Bu kısımdan Otomatik ödemeler ya da Manuel ödemeleri seçebilirsiniz.

Google reklam verme bu kadar basit.

Bu arada Google reklamı verme Aslında Reklamlarınızı verdikten Sonra Başlar sebebi Google reklamları süreklilik ister 7/24 ilgi ve alaka yani reklamcıların dilinde optimize ister bu sebeple Google de reklam verme işlemini bir ajans aracılığı ile yapmanız sizin için yararlı ve düşük maliyetlerle tıklama almanıza olanak tanır.

Ücretsiz Google Reklam Analizi ve 100 TL Hoş geldin reklamı İçin Alta ki Formu Doldurabilir veya Bizi Arayabilirsiniz.

Sizde Kreatif Merkezi Yazarımızın Google Reklam Verme Adılı Makalemizi Beğendiyseniz Lütfen Paylaşın.

YENİ MÜŞTERİLERİMİZE 100 TL ÜCRETSİZ REKLAM HEDİYE

Sizde Google Adwords Reklam ile İşinizi Büyütmek ister misiniz. Yeni Müşteriler Sizi Bekliyor Şimdi 100TL Reklamınız Bizden Hediye

Ücretsiz Analiz İçin Formu Doldurun veya Bizi ArayınWhatsApp hattımız sizin için 7/24 açık +90(554) 792 31 22*

*Google Reklam Analizinden Ücretsiz Yararlanmak İçin Formu Doldurun.