Açılış Kapanış 09:00-18:30
Email info@kreatifmerkezi.com WhatzApp +90 554 792 31 22
Açılış Kapanış 09:00-18:30
Email info@kreatifmerkezi.com WhatzApp +90 554 792 31 22

Google Reklam Uzmanı Kimdir Neler Yapar ;

Google Reklam Uzmanı hakkında bilgilendirmeden önce Google Nedir, Google Reklam Ne İşe Yarıyor kısa bir özetle ondan bahsedelim;

Google Nedir ?

Google firması Dünyanın lider arama motorudur.

Peki Firmaların Ne İşine Yarıyor Bu Google Reklam

Firmalar Kendilerini Tanıtmaya ihtiyaç duyarlar google adwords reklamları ise firmaların Potansiyel Müşterilerine ürün veya hizmetlerini pazarlamalarına olanak sağlarlar.“Google reklam” hizmeti alan bir web sayfası Google arama motoru sonuçlarında ilk 4 sıradan birinde hak kazanır.

Google Reklam Hakkında Daha Detaylı Bilgiye Sahip Olmak İsterseniz Google Reklam Nedir adlı makalemizi okuya bilirsiniz.

Google Reklam Uzmanı; Firmanıza ve Markanıza sizin kadar değer veren, daima en kalite ve yüksek performansı hedefleyen, dijital pazarlamaya hakim Google reklam ajanslarına sertifikalı Google reklam uzmanı denir.

Google Reklam Ajansları Google tarafından oluşturulan, çeşitli formatlar da reklamların yayınlanmasını sağlayan ölçülebilir bir reklamcılık sistemine hakim olmakla sorumludurlar.

Google Reklam Uzmanı Ajanslar (Google Reklam Danışmanı) size ne getiri sağlarlar;

Google Reklam Uzmanı
Google Reklam Uzmanı

İnsanlar Google’da her gün 4 milyardan fazla arama yaparlar. Bu nedenle Google’ da ilk sayfada yer almak, binlerce insanın geçtiği bir caddede işletmenizin olmasından daha verimli sonuçlar doğurabilir. Aynı zamanda Google reklam sistemi reklam verenlere potansiyel müşterilerini daha iyi hedefleye bilmeleri için anahtar kelime, yer, dil, zaman hedeflemeleri gibi özellikler de sunmaktadır. Böylece reklamlarınıza sadece işletmenize ilgi duyan, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arayan kullanıcılara gösterilir, potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Google Reklam Analizi ve 100 TL Hoş geldin reklamı İçin Alta ki Formu Doldurabilir veya Bizi Arayabilirsiniz.

Sizde Google Reklam Uzmanı (Google Reklam Danışmanı) Adılı Makalemizi Beğendiyseniz Lütfen Paylaşın.

YENİ MÜŞTERİLERİMİZE 100 TL ÜCRETSİZ REKLAM HEDİYE

Sizde Google Adwords Reklam ile İşinizi Büyütmek ister misiniz. Yeni Müşteriler Sizi Bekliyor Şimdi 100TL Reklamınız Bizden Hediye

Ücretsiz Analiz İçin Formu Doldurun veya Bizi ArayınWhatsApp hattımız sizin için 7/24 açık +90(554) 792 31 22*

*Google Reklam Analizinden Ücretsiz Yararlanmak İçin Formu Doldurun.