Açılış Kapanış 09:00-18:30
Email info@kreatifmerkezi.com WhatzApp +90 554 792 31 22
Açılış Kapanış 09:00-18:30
Email info@kreatifmerkezi.com WhatzApp +90 554 792 31 22

Google Reklam Fiyatları

Google reklam fiyatları konulu makalemizde adım adım google reklam fiyatları hakkındaki tüm bildiklerimizi sizlere anlatacağız.

Öncelikle Bilmeniz gereken ilk şey AdWords’e kaydolmak ücretsizdir ve Google adwords e yalnızca reklamlarınız tıklandığında ödeme yaparsınız.

Google şirketi AdWords reklam görüntülemesi için sizden ücret almaz. Bunun yerine, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında, YouTube‘da videonuzu izlediğinde veya işletmenizi telefonla aradığında ödeme yaparsınız buna göre Google reklam fiyatları seçmiş olduğunuz anahtar kelime rekabetine göre değişkenlik gösterir.

Google Reklam Fiyatlarları Bütçesini belirleme kararı size aittir. Bazı işletmeler ayda on binlerce TL harcarken bazıları birkaç yüz TL yatırım yapmayı daha uygun bulur, buna göre sizde kendi iş potansiyelinizi belirleyip hemen bir Google reklam hizmeti almak için hızlı karar verin ve potansiyel müşterilerinize kavuşun.

Ücretsiz Google Reklam Analizi ve 100 TL Hoş geldin reklamı İçin Alta ki Formu Doldurabilir veya Bizi Arayabilirsiniz.

Sizde Kreatif Merkezi‘ nin Hazılamış Olduğu Google Reklam Fiyatları Adılı Makalemizi Beğendiyseniz Lütfen Paylaşın.

YENİ MÜŞTERİLERİMİZE 100 TL ÜCRETSİZ REKLAM HEDİYE

Sizde Google Adwords Reklam ile İşinizi Büyütmek ister misiniz. Yeni Müşteriler Sizi Bekliyor Şimdi 100TL Reklamınız Bizden Hediye

Ücretsiz Analiz İçin Formu Doldurun veya Bizi ArayınWhatsApp hattımız sizin için 7/24 açık +90(554) 792 31 22*

*Google Reklam Analizinden Ücretsiz Yararlanmak İçin Formu Doldurun.