Açılış Kapanış 09:00-18:30
Email info@kreatifmerkezi.com WhatzApp +90 554 792 31 22
Açılış Kapanış 09:00-18:30
Email info@kreatifmerkezi.com WhatzApp +90 554 792 31 22

Google Adwords Reklam Verme

Google Adwords Reklam Verme; Google Reklamları İşletmenizin satış performansını artırır ve yeni müşteriler edinmenizi sağlar. Adwords Reklamcılığını Kullanın işletmeniz dijital platformlarda görünür olsun. Neden mi ? Google da hergün 4 milyar arama yapılıyor, bu rakam Türkiye de ise 200 milyon unutmayın potansiyel müşterileriniz müşterilerinizde Google’ da sizi ürün veya hizmetinizi arıyorlar.

Şimdi Google reklam vermek için burayı tıklayarak başlaya bilirsiniz.

Google a Reklam Verme Avantajları Nelerdir

Google a Reklam Verme nin işletmenize ne gibi avantajları vardır. Google Adwords Nedir ve Google Reklamları Nasıl Kazandırır.

Google Reklamlarını denemeniz İçin 100TL Kupon Kodu ister misiniz dilerseniz burayı Tıklayarak Kod talebinde buluna bilirsiniz.

Google‘da reklamcılığın üç temel avantajı vardır:

  1. Coğrafi Konum?

Google’da arama yapan kullanıcılar, aradıkları anahtar kelimede hizmet veya ürün almak isterlerse bulundukları coğrafi bölgeden bu ürünü veya hizmeti almayı tercih ederler. Reklamınızın gösterilmesini istediğiniz coğrafi konumu belirleyebildiğinizden, yalnızca bölgenizdeki kişilerin reklamınızı görmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin, Google’ dan yalnızca reklamınızın İstanbul’ da bulunan kişilere gösterilmesini isteyebilirsiniz.

  1. Yanlızca Reklamınız Tıklanırsa Ödeme Yaparsınız

Google Reklam Verme’ nin Bir başka cazip yanı ise reklamınızın tıklanması durumunda yani işe yaraması durumunda ödeme yapıyor olmanız.

  1. Gelişmiş İzleme Yeteneği

AdWords gösterge tablosu ile kaç kişinin reklamınızı gördüğünü, kaç kişinin reklamınızı tıklandığını ve kaç kişinin işlem yaptığını izleyebilirsiniz.

Google Reklam Nasıl Verilir?

Google Reklam Nasıl Verilir; Google Reklam kurulumu basittir, Performansı Değerlendirmek ve Optimize etmek zordur.

Bir Google Partneri değilseniz ve Google adwords ayarlarına bilmiyorsanız kesinlikle Google adwords reklam vermeyi denemeyin sebebi paranız boşa gitmesin.

Google Adwords Reklamlarını denemeniz İçin 100TL Kupon Kodu ister misiniz dilerseniz burayı Tıklayarak Kod talebinde buluna bilirsiniz.

Google Reklam Vermek için hangi adımları izlemeliyiz.

Öncelikle bir gmail hesabı edinmeniz gerekiyor ve adwords reklam sayfasına gidiyoruz. oturum aç linkine tıklıyoruz ve mail adresimiz ile şifremizi giriyoruz.

Ardından altta bulunan adwords heseabınıza giriş linkini tıklayınız, bu ekranda ilk kampanyanızı oluşturun linkine tıklayın ardından çıkan sayfada önce kampanya adınızı belirleyin ardından coğrafi hedefleme yapın, Adwords Reklam uzantıları kısmının detayını göreceksiniz orayı da dolduruyorsunuz ve sonra bütçe kısmını dolduruyorsunuz.

Tamamen sitenizle ve sattığınız ürünle ilgili reklamlar olması reklam kalite puanınızı arttıracaktır. Ona göre alakalı anahtar kelimeler girmeye özen göstermenizde yarar var.Bu Konu Biraz Ayrıntı İsteyen bir Konu Aslında Eğer Bu konu İle Alakalı Olarak Ücretsiz Destek Almak İsterseniz Tıklayarak Destek alabilirsiniz.

Kaydet ve Faturalandırma sayfasına geç şıkkını işaretledikten sonra Türkiye’ yi seçip devam diyoruz. Fatura profilinizi ayarlayıp telefon bilgilerinizi giriyorsunuz, sonraki sayfada adres bilgilerinizi ve telefon numaranızı kaydettikten sonra kredi kartı ödeme sayfası karşınıza çıkıyor Bu kısımdan Otomatik ödemeler ya da Manuel ödemeleri seçebilirsiniz.

Kreatif Merkezi Yazarlarının Hazırlamış Olduğu Makalemizi Beğendiyseniz Lütfen Beğenip Paylaşalım.