Açılış Kapanış 09:00-18:30
Email info@kreatifmerkezi.com WhatzApp +90 554 792 31 22
Açılış Kapanış 09:00-18:30
Email info@kreatifmerkezi.com WhatzApp +90 554 792 31 22

AdWords Reklamcılığının işletmenize avantajları nelerdir

AdWords Reklamcılığının işletmenize avantajları nelerdir; Google AdWords ile işinizi büyütmeniz kolaydır. Filtreleme özelliği sayesinde potansiyel müşterilerinize tam ürün veya hizmetinizi ararlarken farklı stratejilerde hedefleme yöntemleri kullanabilirsiniz Google AdWords kampanyalarınızı farklı işletme hedeflerinize göre özelleştirmek için farklı reklam biçimlerinden ve özelliklerden yararlanın. Örneğin, daha fazla telefon araması almak için reklamlarınıza tıklanabilir bir “Ara” düğmesi ekleyebilir veya markanızı sergilemek için video reklamları kullanabilirsiniz. Google Arama Ağı’ndaki arama sonuçlarının yanında reklam yayınlarken, reklamlarınız la alakalı terimleri arayan kullanıcıları hedeflemenize yardımcı olması için anahtar kelimeler seçersiniz. Ayrıca, reklamlarınızı günün belirli saatlerinde göstermeyi seçebilir, bir konum ve dil belirtebilirsiniz.

Google reklamları gösteren mobil uygulamalar ve web siteleri (Google Görüntülü Reklam Ağı olarak adlandırılır) ile YouTube’da reklam yayınlarsanız, ulaşmak istediğiniz kullanıcıların yaşını, ziyaret ettikleri sitelerin türlerini ve ilgi alanlarını seçerek daha da spesifik bi hedefleme yapabilirsiniz. Unutmayın Google AdWords Reklamlarında yalnızca sonuçlar için ödeme yaparsınız. Ne kadar harcama yapmak istediğinize siz karar verirsiniz ve yalnızca bir kullanıcı reklamınızla etkileşimde bulunduğunda örneğin, metin reklamınız tıkladığında veya video reklamınız izlendiğinde ödeme yaparsınız. Tekliflerinizde işletmeniz için en uygun yöntemi temel alırsınız.

Reklamın etki düzeyini hızlı bir şekilde kontrol edin ve sonuçları iyileştirmek için kolayca değişiklikler yapın. Çeşitli platformlarda reklam yayınlayın, Bilgisayarlarda, tabletlerde, cep telefonlarında ve hatta uygulamalarda, nerede olurlarsa olsunlar müşterilerle bağlantı kurun.

ADWORDS REKLAM İLE İŞİNİZİ BÜYÜTÜN

ADWORDS ANALİZİNİZİ ŞİMDİ ÜCRETSİZ OLARAK YAPTIRIN, 100 TL HOŞ GELDİN HEDİYE REKLAMINIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRELİM. HEMEN REKLAM VERMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

AdWords’ün işleyişi nasıldır

Google AdWords ile Reklamlarınızın Google‘ da Gösterileceği yerleri belirleye bilir ve bütçenizi kontrol altında tutabilirsiniz. Doğru Anahtar kelime seçimi sayesinde google reklamlarınızın performansının artışını saglıya bilirsiniz ve web sitenizin sonuç almasına yardımcı olursunuz. Bu sebeple Altaki Başlıklar Hakkında bilgi sahibi olmanız google reklamcılığı nın işleyişini anlamanıza yardımcı olacakdır. Lütfen makalenin devamını okumak için tıklayınız.

  • Reklamlarınızın Google’da gösterileceği yerler
  • AdWords bütçenizi kontrol etme
  • Doğru anahtar kelimeleri seçerek sonuçlarınızı iyileştirme
  • AdWords açık artırmasında anahtar kelimelere teklif verme
  • Web sitenizin sonuç almasına yardımcı olma

Özetle Google AdWords Reklamcılığı ile işinizi büyütmeniz kolaydır. AdWords kampanyalarınızı farklı işletme hedeflerinize göre özelleştirmek için farklı reklam biçimlerinden ve özelliklerden yararlanabilirsiniz.Örneğin, daha fazla telefon araması almak için reklamlarınıza tıklanabilir bir “Ara” düğmesi ekleyebilir veya markanızı sergilemek için video reklamları kullanabilirsiniz.

Bir sonraki yazımız olan AdWords Reklamlarının İşleyişi Nasıldır başlıklı makalemizde çok kapsamlı bilgiler verilmektedir.
Kreatif Merkezi Yazarımızın AdWords Reklamcılığının işletmenize avantajları nelerdir hakkındaki makalemizi beğendiyseniz lütfen paylaşımda bulunun.